Organisatie

 

De organisatie van Hematon is opgebouwd uit regioteams, commissies, bestuur en raad van toezicht

Regioteams

De regioteams houden zich bezig met regionale activiteiten, zoals bijeenkomsten of contacten met ziekenhuizen. Ook verwelkomen zij nieuwe leden.

Arnhem-Nijmegen: Felix Erinkveld arnhem-nijmegen@hematon.nl
Brabant: Martie Kleiboer brabant@hematon.nl
Friesland-Zwolle: Vacature friesland-zwolle@hematon.nl
Groningen-Drenthe: Rita Hoogstrate noord@hematon.nl
Limburg: Lous Verrest limburg@hematon.nl
Midden-Nederland: Hans van Velden midden@hematon.nl
Noordwest-Nederland: Rian Visser noordwest@hematon.nl
Stedendriehoek-Twente: Maike Sikkema stedendriehoek@hematon.nl
West-Nederland: Ada van Oosten west@hematon.nl
Zuidwest-Nederland: Ad Moret zuidwest@hematon.nl

Er is een landkaartje beschikbaar met de exacte regio-indeling.

Commissies

Commissies voor algemene taken:

  • Administratie
  • Belangenbehartiging
  • Communicatie
  • Lotgenotencontact en Vrijwilligers

Kenniskabinet

Hematon beschikt over een Kenniskabinet in oprichting. Het Kenniskabinet volgt nauwkeurig de medische en maatschappelijke ontwikkelingen rondom bloed- en lymfklierkanker en stamceltransplantatie en zorgt dat de andere onderdelen van Hematon beschikken over relevante informatie.

Bestuur

Het bestuur bestaat uit:

Raad van toezicht

De raad van toezicht bestaat uit: